Bielizeň, ktorá pristane

0
1825

bielizenMuži túžia mať po svojom boku partnerku, ktorá nestráca ženskosť. Stará sa o seba, ale aj o to, aby tu bola vždy pre svojho partnera. Atraktívna, milujúca a sexy. Inteligencia je zaiste tiež vlastnosť, ktorú muži u žien obdivujú, no príťažlivosť zastrie aj malé nedorozumenia. Keby sme mali hovoriť o dokonalosti, tak takáto partnerka by v očiach muža vyzerala asi ako výborná gazdiná, skvelá hostiteľka, nenahraditeľná matka a dokonalá milenka. Hoci sa k dokonalosti môžeme priblížiť, nikdy to nebude na 100%. Viete, prečo je to tak? Každý z nás ju totiž vníma inak. Čo je pre jedného perfektné, inému pripadá priemerné. No skúsme sa v dnešnom článku zaoberať tým, čo muži na ženách obdivujú najviac (aj keď môžu tvrdiť opak). Určite to nie sú pyžamá a župany, ale to krásne telo pod nimi. Pokiaľ chýba nejaké to percento k dosiahnutiu stanoveného profilu ženskej dokonalosti, zvodná dračica ho dokáže veľmi rýchlo zmazať.

Raz za čas si doprajte zvodné hry

Spočiatku to robia takmer všetky ženy, a teda snažia sa byť čo najviac neodolateľné. Postupne však vášeň opadá a ony sa pokojne pretŕčajú pred svojim partnerom v teplákoch a starom tričku. V poriadku, možno ani partner už nie je ten šarmantný gavalier, no aspoň občas si doprajte hravé zvádzanie, inak Váš vzťah veľmi skoro upadne do rutiny a začne sa rozpadávať. Ak žena dokáže využívať svoje vnady na spestrenie radovánok, privedie svojho partnera do opojenia, ktoré jej on iste odplatí rovnakou búrlivosťou a láskou. Famózne predstavenie zaručuje aj dámska spodná bielizeň. Odteraz Vaše vzplanutie nemusí byť iba dobré, ale fantastické. Nikto predsa nechce odložiť nedopitý pohár kvalitného vína alebo nedojedený kaviár. Áno, bolo to dobré, no nevychutnali ste si to celé. Aj predzvesť kvalitného vyvrcholenia sa začína už na začiatku. V dámskom šatníku by preto nemali chýbať dráždivé košieľky, ktoré síce viac odhaľujú ako zahaľujú, no predsa vytvárajú tajomný priestor pre fantáziu. A čo keby dnes manžela navštívila zvodná zdravotná sestra, prísna policajtka alebo veselá mačička? Presne tak, muži milujú kostýmy. A určite aj ten Váš. Možno o tom ešte neviete, no vyskúšajte to.

Objednávajte diskrétne cez e-shop

198352340_dkaren-08-shortsNový internetový obchod na Slovensku alotex.sk ponúka kvalitný a zvodný sortiment, ktorý Vám bude doručený v diskrétnom balení. Všetok ponúkaný tovar má predajňa skladom, takže Vám môže byť ihneď odoslaný. Pokiaľ by sa z nejakého dôvodu prihodilo, že Vám vybraný kúsok nesadol, výmena prebehne absolútne zdarma. Garantované je i vrátenie peňazí. Chcete si toho objednať viac? Určite sa to oplatí, pretože pri objednávke nad 23€ neplatíte poštovné. V tejto online predajni si určite nájdete bielizeň, ktorá Vám pristane. Veríme, že i vďaka tomuto sortimentu sa partnerské chvíle stanú pikantnejšie a dáma opäť o niečo viac dokáže svoju ženskosť. Tento e-shop myslí na ženy všetkých vekových kategórií, dokonca aj na tie tehotné. Za zmienku iste stojí i fakt, že na svoje si tu prídu aj páni, pretože je tu bielizeň i pre nich. Ide o vysoko trendový web, ktorý vie, čo sa do Vašej spálne hodí. Nájdete tu aj obliečky a bytový textil, no i pančuchy a bežné odevy. Keďže je ale lepšie raz vidieť ako stokrát počuť, bude asi najlepšie, keď sa presvedčíte na vlastné oči.

Foto: alotex.sk