Predávajte výhodne cez Maxareality.sk

0
1556

Každý v určitej oblasti pátra po spoľahlivom partnerovi. V živote, v obchode, ale aj v iných sférach. Poznáte to, príde isté obdobie a Vám sa naskytne príležitosť. Niečo podobné sa stalo aj Petre. Mala stabilnú prácu v Bratislave s vlastným bytom. Babička jej odkázala dom, chatku a pár voľných pozemkov. Zistila, že to všetko nevyužije, a preto sa rozhodla predávať. Umiestnila inzerát aj s cenou. Netrvalo to ani deň a niekto sa jej ozval. Realitná kancelária.

Nebojte sa predávať cez realitku!

Petrina prvá reakcia bola, že nechce, aby sa o predaj domu starala nejaká spoločnosť. Samozrejme, mala obavy, že nakoniec zostane bez domu i bez peňazí. Dnes je predsa podvod na dennom poriadku. Nakoniec sa ozvalo zopár klientov, ibaže neboli ochotní dať sumu, ktorú si Petra za predaj rodinného domu určila. S celým problémom sa zverila kolegovi, ktorý jej realitnú kanceláriu odporučil, keďže už mal skúsenosti s predajom pozemkov. Petra sa rozhodla jeho dobre mienené rady nasledovať. Vybrala si spoločnosť MAXA reality s.r.o, ktorá jej zabezpečila kompletný servis. Rodinný dom inzerovala a previedla na kataster. Vyhodnotila sumu, ktorú Petra za dom požadovala. Realitná kancelária urobila Petrinmu domu dokonalú prezentáciu, ponúkla ho množstvu záujemcov, a to celé úplne zdarma. Okrem reklamy poskytla táto spoločnosť Petre aj bezplatnú právnu pomoc. 

Postará sa o výhodný predaj!

Vzhľadom na to, že Petra pracovala celý týždeň vrátane soboty, mala minimum času na vybavovanie potrebných formalít súvisiacich s predajom domu po babičke. MAXA reality vybavila všetko (zhotovenie zmlúv, posudkov, overenie podpisov a rôzne ďalšie „papierovačky“) za ňu. Možno si pomyslíte, že na to musela vynaložiť množstvo finančných prostriedkov. Omyl! Maxareality.sk ponúka aj takéto služby zdarma. Stačí, ak zveríte predaj nehnuteľností tejto realitke. Môžete chodiť do práce a o ďalší zárobok či výhodný predaj máte postarané. Ako pokračoval Petrin príbeh ďalej? Keď zverila svoj rodinný dom a niektoré pozemky do rúk tretej najväčšej realitke na Slovensku, dýchalo sa jej ľahšie. Z hlavy pustila jednu veľkú starosť. Realitka jej postupne pomohla aj s predajom ostatných nehnuteľností. Dnes sa teší, že sa nakoniec nechala presvedčiť. Mimochodom, maxareality.sk sa podarilo predať dom skutočne expresne. Ak to bude potrebné, Petra je pripravená využiť služby tejto realitnej kancelárie znova. 

Foto: freedigitalphotos.net