Hotel Slovan – relax v srdci našich veľhôr

0
2254

Každý malý i veľký Slovák vie, že Vysoké Tatry sú naším najvyšším pohorím. Podobne sú na tom aj Poliaci. Ktorý milovník športu, turistiky alebo relaxácie by nemiloval toto magické horské prostredie? Množstvo lúk, stromov, potokov, jazier, štítov a dolín tohto prírodného raja nás doslova láka, aby sme ho opakovane objavovali a navštevovali. Ponúka nám nevídanú krásu počas celého roka. Jeden deň tu určite nestačí, a preto iste oceníte kvalitné ubytovanie. My si dovolíme v tejto súvislosti odporučiť Hotel Slovan ***. Môžeme povedať, že správne zvolené ubytovanie Tatranská Lomnica iba podčiarkne zážitok strávený v tomto nádhernom kúte Slovenska. V blízkosti spomínaného ubytovacieho komplexu nájdu  priaznivci  zimných športov lanovky i zjazdovky. Nádherné prostredie, panoramatické výhľady z okien hotela, príjemný personál a kvalitné služby sú zárukou úžasnej dovolenky, ktorú si tu môžete užiť.

TOP služby

Hotel Slovan a jeho vily môžeme nazývať aj zariadeniami rodinného typu, ktoré však vedia poskytnúť príjemný pobyt nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre slobodných a manželské páry. V priamej ponuke hotela je okolo 120 izieb rôzneho štandardu. Každý si môže vybrať podľa svojej chuti. Milovníci dobrého jedla si tiež prídu na svoje. Vyberať si môžete z pestrého jedálneho lístka a bohatého bufetu. Hotel Slovan patrí k TOP ubytovacím zariadeniam Slovenska. Zorganizovať tu môžete aj konferencie alebo firemné akcie. Taktiež získavate grátis vstupy do Relax centra a Centra zábavy, kde si môžete zahrať tenis, stolný futbal alebo biliard.

Hotel_SLOVAN kuchyňa

Nezabudnuteľné chvíle s rodinou

Veľkou výhodou pre rodiny s deťmi sú skvelé animačné programy, ktorými sa hotel stará aj o menších návštevníkov. Sú tu detské kútiky, no tiež trendové wellness pre deti. Vaše ratolesti si tu môžu do sýtosti zaplávať a taktiež zahrať rôzne vodné hry. Otvorený je i detský kútik Žblnk. Sebe a svojim deťom doprajte napríklad aj masáž, aby ste si čo najlepšie oddýchli a načerpali nové sily. Relax centrum garantuje mnoho príjemných chvíľ, ktoré môžete stráviť so svojimi najbližšími. Nachádza sa tu aj prebaľovací a detský kútik. Vo wellness obchode nájdete tiež potrebné pomôcky pre svoje deťúrence od špeciálnych plávacích detských kolies cez rukávniky, vestičky až po plávacie plienočky. Detský bazén má šmykľavku a malú nábehovú rampu. Hotel ponúka na zabavenie pre deti grátis rôzne nafukovacie hračky. Je tu kosatka, vodný skúter alebo salamandra. Väčšie deti si zas môžu zahrať vodné pólo alebo vodný volejbal. Občas stačí zvoliť si krátke víkendové pobyty s deťmi a za tých pár dní si užijete naozaj veľa zábavy. Nech sa páči, navštívte webovú stránku hotela a zamilujte si ho.

zabava

Foto: hotelslovan.sk