Vyrazte do zimy v elegantnom šate!

0
1787

Zima je v plnom prúde a chladné počasie nám nedovoľuje obliecť si nič iné, ako veľmi teplé oblečenie, ktoré dostatočne zahreje a bude nás chrániť pred chladom. Väčšinou siahneme len po tých istých veciach, aj keď dnešné trendy v pánskom oblečení sa uberajú celkom iným smerom. Poďme sa teda spoločne pozrieť na to, čo si obliecť, aj keď vonku panujú mínusové teploty.

Košeľu či tričko?

Ak sa ráno pozriete do svojho šatníka, najskôr si musíte vybrať medzi košeľou a tričkom, ktoré predstavujú základné pánske oblečenie. Tričko je rozhodne viac komfortné, vyrába sa často len z bavlny a elastanu, čo sú pre pokožku veľmi príjemné materiály. Ak chcete, aby košeľa mala krásnu sýtu farbu, musíte počítať aj s viacerými umelými materiálmi, ktoré sú nie vždy tak pohodlné pre telo. Na trhu je však dostatok eshopov a obchodov, ktoré Vám ponúkajú košele pánske v skvelých strihoch a materiáloch, ktoré si zamilujete. Chcete to len vyskúšať niektoré z nich. Čo sa však výberu ešte týka, tak aj tričká môžu vyzerať elegantne. Úprimne však s košeľou nikdy nič nepokazíte a ak je vyrobená skutočne z príjemných materiálov, potom nemáte nad čím váhať.

Sveter či mikinu?

Väčšina volí práve sveter, ktorý je univerzálny a skvele sa kombinuje či už so spomenutým tričkom alebo košeľou. Ak chcete vyzerať štýlovejšie, zvoľte si svetre s veľkým V-čkovým výstrihom. Práve tie sú dnes čoraz viac trendy. Naopak, pánska mikina  je často pohodlnejšia, vyrobená z bavlny a zvykne mať aj kapucňu, ktorá je jej štýlovým doplnkom. Dnes si však môžete vybrať aj mikiny bez kapucne, ktoré pripomínajú v mnohých smeroch spomenuté svetre.

Nezabudnite na bundu alebo kabát

Kabát radšej k svetrom, bundu zasa k mikine. Kabát je v tomto prípade veľmi špecifická a bunda univerzálna, aj preto sa radšej rozhodujete pre ňu. Dnešné bundy najmä s pastelovými farbami pôsobia zaujímavo a svojim strihom dodávajú ideálny komfort pre muža.