Pánska móda do chladného počasia!

0
1894

Chladné počasie, ktoré aj aktuálne vonku panuje, obmedzuje výber nášho oblečenia len na niekoľko druhov. Aj keď by sme chceli vyzerať elegantnejšie alebo štýlovejšie, často to nie je možné. My Vám však v tomto článku poradíme, ako vyzerať možno ešte lepšie a ktoré pánske oblečenie je aktuálne veľmi trendy a „in“.

Krásne kabáty s dokonalým strihom

Pre mnohých sú kabáty pánskym oblečením, ktoré si dajú na seba len starší muži. Pri dnešných trendových kabátoch je to však celkom inak a svojim strihom sú vhodné aj pre tínedžerov či mladých mužov, pre ktorých je elegancia základ outfitu. Tá je podmienená nielen strihom kabátu, ale aj materiálom či farbou. Azda všetky kabáty určené pre mužov sú v tmavých odtieňoch, či už v čiernej, sivej alebo modrej farbe. Bez problémov ich môžete kombinovať so všetkými ostatnými farbami, pričom sa odporúča najmä kombinácia k viac výrazným odtieňom ako k sýtej modrej, červenej či zelenej, ktoré Vás ešte lepšie rozžiaria.

Svetrík ako univerzálne oblečenie

Nie všetci muži obľubujú práve svetre, a to najmä z dôvodu ich strihu a relatívnej tesnosti. Oveľa radšej si dajú na seba mikinu, ktorá je voľnejšia, avšak ktorá nikdy nebude tak elegantná, ako práve pánsky sveter. Pritom vyberať si môžete spomedzi rôznych strihov, výstrihov, ale aj materiálov. Pánsky sveter je vhodný do kombinácie s košeľou či tričkom, pokojne k nemu môžete skombinovať tak tenisky, ako aj poltopánky. Je skutočne univerzálnym elegantným oblečením, ktoré má v chladnom počasí svoj význam.

Nielen elegantné oblečenie …

Nie pre každého je elegantné oblečenie práve tým, ktoré by chcel na sebe nosiť každý deň. Na prechádzku či na trávenie voľného času sú vhodné napríklad tepláky, ktorých hrubšia vrstva bavlny a elastanu ochráni aj pred nižšími teplotami a predovšetkým poskytne absolútny komfort. Pánske tepláky sú pritom užšieho strihu a veľmi dobre vyzerajú aj na štíhlych mužoch.

FOTO: dstreet.sk