Čaká Vás oslava partnerových narodenín?

0
2663

V takomto prípade sa na Vás zrejme hrnie viac povinností, ako si možno myslíte. Najmä ak nechcete tento deň stráviť len vo dvojici, či kruhu rodiny, potrebujete plán na skutočne dobrú párty. Aj muži sa radi zabávajú, no ich predstavy sa trochu líšia od tých našich.

Všetko závisí od oslávenca. Podľa toho čomu dáva prednosť a aký je, viete aj lepšie odhadnúť, čo by ho potešilo. Zábavu tak zrejme rozvrhnete medzi rodinu a priateľov. Predsa len s rodičmi za chrbtom, by nebola žiadna oslava dokonalá, a to aj napriek tomu, že Vám už dávno nie je osemnásť.

Odviazaná zábava tak môže začať až po ich odchode. Či už všetko naplánujte na jeden deň, alebo nie, je len na Vás. Vedzte však, že ak sa rozhodnete predsa len všetko stihnúť za jeden deň, bude to o to náročnejšie. Rodičom stačí obed, káva, či zákusok. Sú radi, že s Vami môžu stráviť pár chvíľ a trochu sa porozprávať. Určite si však nechajte potrebnú rezervu, aby ste svoj domov pripravili pre skutočnú zábavu až po ich odchode. Inak by sa mohli cítiť pod tlakom a nevítaní a určite nechcete, aby táto oslava skončila hádkou.

Aby bola párty dokonalá musíte vybaviť nielen jedlo, alko a nealko, ale aj zavolať všetkých priateľov Vášho partnera. Pri tomto ruchu však netreba zabúdať ani na výber správneho darčeka. Dnes všetko potrebné nájdete aj na internete. Ak teda hľadáte nejakú drobnosť ako darček pre muža, hľadať môžete aj tu. Vtipným darom potešíte nielen jeho, ale celú spoločnosť. Ak Váš vyvolený miluje hokej, určite najviac zabodujete s originálnym hokejovým dresom Slovenska.

 

FOTO: darek.cz