Hračky s rozprávkovým motívom.

0
1581

Každé dieťa miluje hračky, na ktorých sú vyobrazené rôzne obľúbené postavičky, ktoré pozná z animovaných rozprávok. Určite najobľúbenejším motívom detí všetkých vekových kategórií sú postavičky z dielne Walta Disneyho. Veľmi žiadané sú však v dnešnej dobe aj postavičky z rôznych filmov, či kreslených rozprávok.

Výrobcovia nielen hračiek ale aj oblečenia často používajú tieto rozprávkové motívy na svoje výrobky, aby deti čo najviac zaujali. Medzi najobľúbenejšie určite patrí Mickey Mouse, Káčer Donald alebo Snehulienka a sedem trpaslíkov. Z tých modernejších sú to napríklad Gormiti,  Spiderman, Hello Kitty, Barbie alebo Ninja korytnačky.

Určite jedným z najkrajších a najpoužívanejších motívov detských hračiek sú nezabudnuteľná včielka Maja a Krtko. Krásne plyšové hračky nezbednice včielky Maji a jej kamarátov čmeliaka Vilka a strniskového koníka Flipa potešia najmä tých najmenších. Rovnako tak aj tie s motívom Krtka, ktorý je obľúbenou postavičkou večerníčkov všetkých čias. Tieto motívy môžete nájsť na rôznych hračkách, ktoré sú atraktívne svojim vzhľadom a deti ich zbožňujú.

Ak chcete urobiť svojmu dieťaťu radosť krásnou novou hračkou navštívte internetové hračkárstvo, ktoré ponúka široký sortiment hračiek s rôznymi motívmi. Veľmi pekne vynikne napríklad motív Mickyho Mousa s názvom láska v Toskánsku na puzzle 1000, ktoré ponúka jeden z internetových obchodov zameraných na predaj puzzle.

No a tí, ktorí majú doma malého čitateľa, ktorého baví viac ako hrať sa s hračkami prezerať si  krásnu rozprávkovú knižku, určite potešia knihy pre deti od Walta Disneyho s krásnymi farebnými ilustráciami. Medzi tie najkrajšie určite patrí rozprávka Na vlásku, Cililing, Macko PU, alebo Ľadové kráľovstvo, ktoré deti zaujmú ako príbehom tak aj nádhernými obrázkami. Stačí si len vybrať tú, ktorá by Vaše dieťa najviac potešila.

 

FOTO: ikarus.sk