Objednávajte inovatívne zariadenie Daikin Altherma v skvelej jesennej akcii

0
1530

Unavujú Vás pravidelne nadnesené ceny za vykurovanie? Plánujete výstavbu nízkoenergetického domu alebo rekonštrukciu? Určite by ste mali vedieť o jednej z najvhodnejších alternatív ku kotlom na fosílne palivá, ktorá je nesmierne obľúbená najmä preto, že dokáže ušetriť až 5-krát viac nákladov za energie a produkuje omnoho menej CO2. V dnešnom článku Vám predstavíme vykurovací systém Daikin Altherma, ktorý sa pokladá za revolučnú novinku. Okrem toho sa tiež dozviete, že v súčasnosti k objednávke vonkajšej alebo vnútornej jednotky tohto modelu dostanete aj zásobník na teplú vodu úplne zadarmo

Jedinečný systém s nálepkou japonskej kvality

Spomínaný vykurovací systém je produktom japonskej spoločnosti Daikin, ktorá je na trhu už od roku 1924. Za sebou má množstvo ikonických zariadení vrátane klimatizácie s tepelným čerpadlom, ktorú uviedla ešte v roku 1958 ako vôbec prvá v histórií. Ako vtedy rozvírila hladinu na svetovom trhu, dnes sa deje niečo podobné práve vďaka Daikin Altherma. Systém je vysoko ekologický, čo je koniec-koncov priorita spoločnosti, úsporný a praktický. Jeho umiestnenie vo Vašej domácnosti nevyžaduje špeciálny priestor a problémom nie je ani údržba. Ide o inteligentné zariadenie, kde si pomocou ovládača navolíte stabilnú izbovú teplotu a v podstate nie je treba robiť nič viac. Mnohí s Vás sa možno pýtajú, či jednotke neprekáža nízkoteplotný systém, podlahové vykurovanie alebo fan-coil. Odpoveď je jednoduchá, zariadenie je kompatibilné so všetkými týmito typmi. Spoločnosť  Daikin tu využila ako prioritný pohon tepelné čerpadlo, ktoré preberá vzduch z vonkajšieho prostredia a vháňa ho do systému na teplú vodu. Tento postup sa v súčasnosti považuje za obzvlášť moderný a vyhovujúci, preto nezaškodí prečítať si o ňom na internete či v tlači niečo viac.

Jesenná akcia, ktorá si získala priazeň zákazníkov

Následne ako bola odštartovaná jesenná akcia spoločnosti Daikin, zaznamenala veľký úspech. Keďže jeseň stále trvá, máte možnosť využiť poslednú šancu. K zakúpenej jednotke Daikin Altherma dostanete grátis zásobník na teplú vodu v hodnote 1308€. Ten si môžete prirodzene zakúpiť aj samostatne v plnej cene. Pravidlá akcie tiež hovoria o tom, že si smiete k vykurovaciemu systému vybrať aj iný zásobník. V prípade, že je jeho hodnota vyššia, rozdiel doplatíte. Je ale zrejmé, že v každom prípade na tom získate. Akcia sa vzťahuje na všetky predajne Daikin, preto neváhajte skontaktovať predajcu vo svojej lokalite a nechajte si vypracovať cenovú ponuku. Je možné, že na trhu nájdete aj iné podobné zariadenia. No dávajte si pozor na ich spoľahlivosť. Pokiaľ Vám záleží na istote a kvalite, mali by ste voliť partnera, ktorý je na trhu už nejaký ten rok a vie, čo sa od neho vyžaduje. Výrobky od spoločnosti Daikin môže inštalovať iba autorizovaný špecialista, preto si môžete byť istý jeho profesionalitou. Po namontovaní si začnite užívať zaslúžený komfort a onedlho pocítite ten rozdiel, a to nielen v pohodlí, ale i vo Vašich výdavkoch. Určite nezaškodí, keď dáte o tejto akcii vedieť aj Vašim známym.

Foto: daikin.sk