Potešte opačné pohlavie

0
1662

Muži a ženy nie sú vo všetkom takí odlišní, ako si mnohí z nás myslia. Základné ľudské potreby máme všetci rovnaké, aj keď možno u žien pozorovať väčšiu precitlivenosť pri určitých situáciách ako u mužov. Tí sú zasa občas až príliš vecní a praktickí, čo prekáža najmä ich polovičkám, ktoré by občas uvítali trochu romantiky.

Naše životy však v konečnom dôsledku nie sú až také odlišné. Všetci chodíme do práce, zažívame stres a aj o naše deti sa obávame rovnako, i keď práve ženy tieto pocity prejavujú viac. Nemôžeme samozrejme všetkých hádzať do jedného vreca. Každý z nás je trochu iný, no naša podstata je stále rovnaká. Aj preto premýšľame o plánoch do budúcna, či spoločne riešime vzniknuté problémy.

Sme však rovnako radi, ak môžeme toho druhého potešiť a vidieť radosť na jeho tvári. Muži síce nemajú dobrú pamäť najmä na sviatky v rodine, no ak si nájdete spôsob, ako nezabudnúť na manželkine narodeniny, či dôležité výročie, určite v jej očiach uvidíte obrovskú radosť. Aby sme našu polovičku potešili nepotrebujeme vždy drahé dary. Ich neustále kupovanie si nemôžeme dovoliť ani z finančného hľadiska, no ide najmä o to, že sme nezabudli a možno počúvame aj drobné želania toho druhého. Aj maličkosť teda postačí, avšak aj tu treba vybrať tú správnu. U žien jednoznačne vedú šperky. Ak tej svojej kúpite pekný doplnok a nemusí byť vždy drahý, určite sa poteší viac, ako keď ju obdarujete napríklad novým kuchynským pomocníkom. Inšpirovať sa môžete aj na msperk.sk a vybrať tak z retiazok z chirurgickej ocele.

Mužov zasa poteší skôr praktický a vtipný darček. Radosť urobíte napríklad originálnym tričkom z bastard.cz.