Reklama, ktorá sa nedá prehliadnuť – LED panely

0
1867

Nie je reklama ako reklama. Pokiaľ má byť efektívna, musí byť vidieť, inak to nemá zmysel. Načo investovať horibilné sumy do zviditeľnenia, ktoré neprináša výsledky? Ak máte pocit, že sú Vaše billboardy neviditeľné, alebo Vám už zabehnutá forma reklamy akosi nevyhovuje, nezúfajte, je tu skvelá alternatíva – LED panel.

Tieto reklamné systémy zobrazujú text dynamicky, a teda v aktívnom pohybe. A práve to ich robí takými výnimočnými. Veď periférne videnie ľudského zraku, čo je asi 98%, vníma len pohyb. Takáto reklama dnes patrí medzi TOP voľby úspešných spoločností. Nie zbytočne sa hovorí, že je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť. 

Navyše, s interaktívnym LED panelom si môžete vytvoriť akýkoľvek text, ktorý práve potrebujete. Je ľahko programovateľný, takže behom chvíľky nastavíte režim animácie a potrebný nápis, ktorý si môžete ďalej upravovať. Samy rozhodujete o rýchlosti zobrazovania, efektoch a svoje slogany si môžete archivovať. 

Na osvietenie týchto reklamných panelov sa používa LED technológia. Diódy majú dlhú životnosť, nízku spotrebu a vynikajúcu viditeľnosť aj za denného svetla. V porovnaní so staršími technológiami sú na tom lepšie aj z finančného hľadiska.

Tieto „zázračné“ panely sú tiež veľmi odolné. Vaše zviditeľnenie si tak po dlhú dobu nebude vyžadovať ďalšie investície. 

Kde nájdu svoje využitie?

Ak vlastníte obchod, nie je nič lepšie ako naprogramovať aktuálnu akciu a ľudia si to nemôžu nevšimnúť. Informácie a novinky sa k Vašim zákazníkom dostanú rýchlosťou svetla a ľudia budú vyhľadávať nakupovanie výlučne u Vás. Pokiaľ ste majiteľom reštaurácie, môžete na paneli zobrazovať napríklad denné menu. Pútavá LED reklama je priam stvorená pre majiteľov diskoték, barov a iných zábavných podnikov. Tí môžu zvoliť farebnejšie prevedenia a ohúriť okoloidúcich jednoduchou, ale neprehliadnuteľnou reklamou. Máte záujem? Obráťte sa napríklad na spoločnosť Ledia.sk, ktorá Vám ponúka kvalitné LED osvetlenie za nízke ceny, a teda vhodné pre každého. Nezáleží, či ste menší alebo väčší podnikateľ, dajte o sebe vedieť takouto žiarivou formou. 

Propagácia nikdy nebola jednoduchšia. Vďaka tejto cielenej komunikácii so zákazníkom už viac nebude dosiahnutie ziskov žiaden problém.

Foto: hopden.com.vn