Tie by na svadbe rozhodne nemali chýbať!

0
1299

Nuž, svadbu si bez nich skutočne nevieme predstaviť. Svadobné obrúčky tvoria jeden z tých najzákladnejších prvkov pri svadobnom oltári. Pre drvivú väčšinu z nás je alebo bude svadba len raz za život. Okrem toho, že si ju treba poriadne vychutnať, užiť a zabaviť sa, treba byť na ňu aj dôkladne pripravený. Svadobné prípravy začínajú často mesiace predtým a trebárs prvý kontakt s majiteľom sály na svadbu prebieha často aj rok vopred. Na svadobný deň si rozhodne radi spomeniete aj neskôr a ako krásna spomienka bude pôsobiť aj obrúčka na Vašom prste.

Prsteňom sa to začína aj končí

Ak si spomeniete na vaše začiatky s polovičkou, určite Vám okrem iného utkvel v pamäti aj jeden zásadný moment – požiadanie o ruku vami alebo vašim partnerom. Zasnúbenie je pomerne emotívne, je to akýsi prvý vážnejší sľub pre spoločný pár. Zásnubný alebo snubný prsteň pre partnerku by mal symbolizovať spoločnú lásku a rozhodnutie kráčať životom spolu.  Charakteristickým znakom prsteňa pri zásnubách je predovšetkým vyvýšený kameň, ktorý je skutočne dominantným elementom.

224111403Zásnubný prsteň nosí partnerka minimálne do svadobného dňa, kedy jej partner navlečie nádhernú svadobnú obrúčku napríklad zo zlata, ktoré patrí medzi najvyhľadávanejší kov v oblasti prsteňov. Viaceré ženy sú však zvyknuté nosiť aj obrúčku so zásnubným prsteňom naraz. Sú to rozhodne cenné kusy nádherných ľudských diel, ktoré dodajú žene šmrnc, eleganciu a pompéznosť.

Výber obrúčok je pomerne zložitý

Jednoduché to skutočne nie je. Na výber je totiž niekoľko druhov svadobných obrúčok, ktoré sú vyrobené z rôznych materiálov, majú rôznu farbu a sú aj ladené do celkom iného štýlu. Určite Vám odporúčame obrúčky, ktoré Vám ako prvé udrú do očí. Takéto svadobné obrúčky s dokonalým dizajnom sú často jednoduché, nakoľko nie nadarmo sa hovorí, že v „jednoduchosti je krása“. Skutočne je. Extravagantné obrúčky sú na ústupe a do popredia sa dostáva jednoduchá elegancia a absolútne dokonalé tvary.