Trendy, štýlovo a s noblesou!

0
1340

Krásny vzhľad, šarm a do toho aj vhodné doplnky. Elegantných mužov dnes už skutočne nestretneme na každom rohu. Šarm či celková charizma sa získať nedajú, rozhodne sa však dokážete možno o niečo lepšie obliecť a vybrať si také doplnky, ktorými upútate nejedny ženské oči. Elegancia sa dnes rozhodne nosí a je požadovaná vo väčšine nielen kancelárskych zamestnaní.

Toto teraz rozhodne boduje

Pýtate sa, ako sa dnes oblieka elegantný muž? Nuž vo svojom šatníku určite aj Vy nájdete množstvo kúskov, ktoré sa dajú perfektne využiť pre dosiahnutie elegantného a štýlového outfitu. Páni obľubujú pánske saká v strihu slim-fit, ktoré dokážu aj opticky zúžiť a skrášliť ich postavu. K nim sa samozrejme hodia košele, ako napríklad rôzne kárované či talianske košele, ktoré vynikajú svojim vzorom či kombináciou farieb. Sako a košeľa – to nikdy nesklame. Ak si k nemu dáte aj skinny rifle či džínsy, mali by ste rozhodne v spoločnosti zabodovať.

Alternatíva k saku sa naskytá v podobe prechodnej bundy. Neveríte? Áno, zrovnávať sako a bundu je možno šialené, avšak pri dizajne a vzhľade aktuálnych prechodných búnd nie nemožné. Prechodné bundy či jarné bundy v červenej či modrej farbe vedia byť rozhodne elegantné tak lesklé, ako aj matné. Bez kapucne, ale so zvýšeným golierom si ju pokojne môžete dať ku košeli a spomenutým džínsom. Ako topánky sa hodia členkové tenisky alebo športové poltopánky, no nie v klasickej čiernej farbe. Nebojte sa experimentovať.

Vystúpte z tieňa modernej elegancie5323

Byť iný a vyzerať štýlovo? Elegancia skutočne nie je pre každého. Štýlové mikiny by to však mohli zmeniť. Pánske mikiny pre mužov rôznych farieb a podtlačí si môžete vybrať aj na eshope s pánskou módou JustMAN.sk Okrem mikín na Vás čakajú aj spomenuté prechodné bundy alebo saká.