3 tipy na fotodarčeky

0
1372

Aký darček je ten naj? No predsa ten, ktorý je darovaný od srdca. A nemusí to byť obrovský ranč v Texase, ani mesačný pobyt na Filipínach. Veľakrát stačí, ak je darček jedinečný. Prosto taký, aký nikde nezoženiete. Hľadáte taký aj vy? V tom prípade pre vás máme inšpiráciu.

Fotka na hrnček

Každý jeden ručne maľovaný obraz je unikát. Umelec ich môže namaľovať stovky s rovnakým motívom, no fakty a ruka nepustia. Ani jeden sa nebude stopercentne zhodovať. Dá sa niečo podobné dosiahnuť aj pri fotografovaní? Samozrejme, že dá. Veď aj vystihnúť a stlačiť spúšť v správny moment je veľké umenie. Ak v sebe tento talent máte, alebo viete o fotke, ktorá by niekoho mohla potešiť, darujte mu ju inak ako je zvykom. Stavte napríklad na hrnčeky s fotkou – vyslovene praktická záležitosť, ktorá navyše poteší.

Fotka ako obraz

Keď už bola reč o maliarskom umení a obrazoch, nemôžeme nespomenúť jeden darčekový moment, ktorý ak sa hitom ešte nestal, tak má veľký potenciál aby sa ním čoskoro stal. Maliarstvo a fotografovanie – spojenie dvoch umeleckých smerov, ktorého výslednicou je fotoobraz. Netradičný, no dôvtipný darček. Pekné fotky netreba nechávať zapadať digitálnym prachom niekde v úložisku. Vyberte tie najkrajšie a vdýchnite im nový život a rozmer. Fotoobraz je nie len skvelým darčekom, ale aj spomienkou na príjemné chvíle. A stále ešte aj netuctovou záležitosťou, ktorú len tak niečo neprekoná.

Kniha z fotiek

Fotoknihu si zamiluje aj ten, kto inak knižky číta nerád. Prečo? No preto, že obsahuje minimum písma a samé obrázky. Ak chcete svoju lásku prekvapiť na výročie, povyberajte pamätné snímky z vášho spoločného života a utrieďte ich na stránky fotoknihy. Vašu polovičku takýmto romantickým počinom určite prekvapíte. Aj fotokniha patrí k darčekom, ktoré sa inak ako od srdca darovať ani nedajú.