Podnikanie na Slovensku

0
1957

Je to nemožné. Povedia ešte mnohí ľudia. Hovoríme o podnikaní na Slovensku. Ja si myslím, že všetko je možné, keď človek chce. Založenie s.r.o. je v dnešnej dobe rovnako jednoduché ako jazda na bicykli. Keď máš správneho vodcu a učiteľa tak to ide ako po masle. Takýmto vodcom môže byť spoločnosť Firmáreň.

Založenie alebo zrušenie

Poskytujú služby v oblasti zakadania živností a s.r.o. Založenie živnosti, pozastavenie živnosti, rozšírenie živnosti, prípadne likvidácia firmy, občianske združenie, ready made, burza firiem, zmeny vo firme nič z tohoto nebolo nikdy predtým jednoduchšie. Aj prechod zo živnosti na s.r.o. je jednoduchý a “bezbolestný”.

Tím právnikov a IT špecialistov, ktorí si stanovili jednoznačný cieľ spravia všetko pre tvoju maximálnu spokojnosť. Cieľom je: Zjednodušiť zakladanie spoločností cez internet rovnako ako jednoducho si zriadiš svoje emailové konto. Takýto inovatívny nástroj ako je portál na zakladanie firiem na firmaren.sk, ktorý využíva najnovšie technológie v oblasti elektronizácie služieb štátnej správy. Takýto user friedly portál ti dokáže poskytnúť pomocnú ruku pri vytváraní firmy už za 15 minút.

Nikam nechoď

Všetko vybavíš cez internet z pohodlia domova. Bez potreby vlastniť zložitý zaručený elektronický podpis a bez rád niekedy predražených právnikov. Aj vďaka inovatívnemu konceptu, ktorý obsahuje plne automatizované procesy môže portál firmáren.sk aj tebe ponúknuť veľmi nízke ceny. Bez toho aby strácal na štandarde kvality služieb.

Plusom je určite aj spolupráca s významnými bankami, advokátmi, daňovými a účtovnými poradcami a odborníkmi v oblasti IT. Keď budem najbližšie zakladať firmu, živnosť alebo niečo z tejto oblasti už viem, že nemusím tráviť hodiny behaním po úradoch. Lebo aj zrušenie živnosti je takto jednoduché.

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článok3 tipy na fotodarčeky
Ďalší článokNová brána skoro doma