Chcete mať presnú predstavu o umiestnení nábytku? Online návrhár vám hravo pomôže

0
2460

Máte pocit, že vášmu domovu niečo chýba alebo že váš interiér akosi prestal dýchať? Môže za to možno nedostatok priestoru. Ideálnym spôsobom ako odbremeniť priestor a dodať mu eleganciu je zakomponovať do bytu alebo domu vstavanú skriňu, ktorá vytvorí dostatok úložného priestoru a zároveň dobre vyzerá. Druhou možnosťou je, že ste si nevybrali práve najvhodnejší nábytok, čo vytvára rušivý efekt. V konečnom dôsledku existujú riešenia. Jediné čo k tomu potrebujete len vedieť, ako na to.

Online návrhár hravo a efektívne

Online návrhár poskytuje vám ako zákazníkovi možnosť, vytvoriť si akési modelové zobrazenie priestoru spolu so všetkými doplnkami a možnosťou zakomponovať do neho skriňu alebo iný nábytok. Tak, si vytvoríte skoro reálny obraz toho, ako by to v skutočnosti mohlo vyzerať. Takúto možnosť máte aj na stránke divendoor.sk, kde si môžete vybrať konkrétnu skriňu aj pomocou takejto modelovej situácie.

MODENA_II_Vstavane_skrine_Nadstavec_08_EXT_PP-417x234

 

Už žiadne nevkusné kusy nábytku a nadrozmerné skrine. Takto si vytvoríte presný obraz toho, čo potrebujete z pohodlia vášho domova. Na základe farby podlahy, doplnkov alebo aj priestorových možnosti môžete korigovať veľkosť skrine a následne si ich prispôsobovať podľa vašich požiadaviek

Presný návrh do každého priestoru

Je vo všeobecnosti známe, že vstavané skrine sú ideálnou cestou pre optimálne riešenie každého priestoru. Veľa ľudí si však vyberie skrine, ktoré v reálnej situácii vyzerajú a pôsobia trochu inak ako v najnovšom katalógu. Aj z toho dôvodu je dobré vytvoriť si predstavu a následne aj obraz o tom, ako by to mohlo vyzerať.

Šatníkové skrine a vstavané skrine je najvhodnejšie umiestniť tak, aby sme ich mohli čo najjednoduchšie a najpohodlnejšie využívať. Modelové situácie sa v súčasnosti využívajú takmer všade. Či už pri riadiacich a plánovacích procesoch v podnikoch alebo architektonických návrhoch. Nie je preto ničím neobyčajným, ak si modelovú situáciu vytvoríte u seba doma aj takýmto spôsobom.

 

FOTO: eshopskrina.sk