Čo tak si bývanie zútulniť vlastnými zarámovanými obrazmi

0
1387

Žiadne bývanie by nebolo zariadené kompletne, ak by na jeho stenách chýbali obrazy. Holé steny totiž pôsobia prázdnym dojmom, a preto by stále bývaniu niečo chýbalo. Nemusí sa však jednať hneď o umelecké dielo vysokej finančnej hodnoty. Pre vás bude mať oveľa vyššiu cenu obrázok vášho dieťaťa, vaša vlastnoručná práca, rodinná fotografia či zložené puzzle, ktoré si na stenu zavesíte vo forme plnohodnotného obrazu.

Práve uvedené predmety prevedie do formy obrazu rámovanie obrazov. Rám im dodá nielen funkčný prvok, ktorý umožní ich zavesenie na stenu, no rovnako tiež doladí ich výzor do dokonalosti. Zvoliť môžete ako masívny drevený rám, tak aj jednoduchý sklený bez výrazného rámika po obvode. Všetko závisí len od vášho vkusu a preferencií.

Na trhu zostali už len remeselníci so skutočnou vášňou pre ich prácu

Rámovanie obrazov sa v poslednej dobe posunulo do úzadia. Ľudia jednoducho prestali tvoriť a namiesto vlastných dekorácií si v obchodoch začali kupovať obrazy bez výraznej výpovednej hodnoty. Preto sa trh s remeselníkmi ponúkajúcimi rámovanie výrazne preriedil. Ostali na ňom len tí, pre ktorých je táto práca vášňou. Navyše, aby dokázali osloviť klientov aj v dnešnej dobe, výrazne pokročili a do procesu rámovania priniesli nové technológie a materiály, ktoré dodávajú výsledným obrazom úplne iný rozmer. Jednou z takýchto spoločností je aj Holywood Art s vyše 23 ročnou históriou, ktorá vystupuje pod značkou Ramovanie.sk.

Do formy obrazu môže byť prevedené takmer čokoľvek

Odborníci na rámovanie z tejto spoločnosti vám dokážu vytvoriť obraz prakticky z akéhokoľvek predmetu. Môže to byť puzzle, vlastný obraz, výšivka, no trebárs aj medaila či pohár zo súťaže. Jednoducho takmer všetko, o čo budete mať záujem. Ak vás zaujíma, koľko za zarámovanie zaplatíte, vždy sa to dozviete včas. Cenník rámovania obrazov nie je fixný, pretože každá práca je unikátna a vyžaduje si špecifické množstvo materiálu a čas práce. Pri využití služieb na Ramovanie.sk však vždy cenu na mieru zistíte už pri zadávaní zákazky.