Krása je o sebavedomí

0
1566

Cítiť sa krásna počas celého dňa, a to sedem dní v týždni, nie je jednoduché. Každá z nás má svoje dobré aj zlé dni, kedy sa naša nálada podpisuje aj na našom vzhľade, a to aj celkom bez toho, aby sme sa k tomu aj skutočne pričinili.

Jednoducho povedané, ak máme zlú náladu ani make-up, či pekné šaty z nás nevykúzlia objekt mužskej túžby. Naša spokojnosť je teda prvoradá. Ak chcete byť krásna, musíte sa vo svojom tele cítiť dobre. Docieliť to môžete aj diétami, no len krátkodobo a len do určitej miery. Skôr Vám prospeje šport.

Najkrajším ženským doplnkom je teda úsmev, preto sa na svet okolo mračte čo najmenej. Vyhýbajte sa zbytočnému stresu a starostiam, toto všetko má predsa veľmi negatívny vplyv na našu krásu. Aj takto môžete oddialiť starnutie, tak ďaleko ako sa len dá. Namiesto toho si užívajte život, a ak s ničím nič neurobíte, načo si robiť zbytočné vrásky na čele?!

Aj Vaša krása je tak len o tom, akou nohou vykročíte z dverí svojho bytu. Dôležité teda je Vaše vlastné sebavedomie. Ak Vám k spokojnosti v tejto oblasti ešte niečo chýba, choďte za tým. Ak je to zväčšenie pier, viac informácií nájdete aj na cosmed.sk, no nič nežeňte do extrémov. Dôležitá je charizma, ktorú vyžarujete, len na základe toho si Vás všimne aj okolie a urobíte aj dobrý dojem. To sa však nedá kúpiť, musíte sa to len naučiť a získať toľko sebavedomia, ako je to len možné. V takomto prípade upútate hoci aj v tričku s potlačou z bastard.sk.

Nezaťažujte sa teda zbytočnosťami a majte sa rada taká aká ste. Len tak dosiahnete pozitívne ohlasy aj vo svojom okolí.

 

FOTO: cosmed.sk