Kto ponúka kvalitné tlmočnícke služby?

0
1941

V súčasnej dobe na poli prekladateľských a tlmočníckych služieb pôsobí veľa špecialistov. Avšak vybrať kvalitného tlmočníka, ktorý vás bude sprevádzať na tlačových konferenciách, súdnych rokovaniach či obchodnéj schôdzke, sa môže zdať ako nadľudský výkon. Možno na internete vyhľadáte tlmočníka, ktorý si účtuje pútavo nízku cenu, kvalita služby bude pravdepodobne veľmi nízka. Nemali by ste sa obzerať len na cenu, pretože zlý tlmočník je ako vaša zlá reklama.

Slovenská republika sa stala členom Európskej únie, čím podnikateľom otvorila bránu k novým podnikateľským príležitostiam. Ak neviete plynule anglický či iný svetový jazyk, pravdepodobne premýšľate o novom zamestnancovi na pozícii tlmočník. Oveľa úspornejším variantom sú tlmočnícke služby, ktoré ponúka spoločnosť PRESTO Services Slovakia s.r.o.. Snúbi vysokú kvalitu služieb s príjemnou cenou.

Kedy využijete tlmočníka?

Tlmočník nastupuje do hlavnej úlohy v okamihu, kedy potrebuje preložiť obchodné rokovania a stretnutia, súdne státí či konferenciu. Tlmočník prekladateľskéj firmy PRESTO Services Slovakia s.r.o. má bohaté znalosti v konkrétnych frázach a slovíčkach. Službu tlmočníka si môžete objednať jednorázovo, ba dokonca aj na dlhú dobu. Záleží len na vás, ako často jazdíte do zahraničia či ako často jazdia zahraničný obchodný partneri k vám.

Ak chcete kontaktovať spoločnosť PRESTO Services Slovakia s.r.o., najprv si ujasnite, aký rozsah tlmočenia budete požadovať. Budete nadmieru spokojní s kvalitou služieb, ba dokonca aj s atraktívnou cenou. Využiť môžete aj ďalších služieb, medzi ktoré patria preklady (ekonomické, technické, medzinárodné, právne atď.), Expresné preklady (do 24 hodín), korektúry a grafika.

Viac informácií o spoločnosti ako takej môžete nájsť priamo na oficiálnej webovej stránke www.presto-preklady.sk.

 

FOTO:  © Africa Studio / Dollar Photo Club