Letné pneumatiky Matador sú zárukou spokojnosti

0
1648

Vyskúšajte novú generáciu pneumatík od Matadoru a jazdite nielen bezpečne, ale aj komfortne.

Leto sa síce pomaly ale isto končí, no vy ste možno zistili, že vaše letné pneumatiky už ďalšiu sezónu nevydržia a budete ich musieť vymeniť. Na kúpu novej sady máte dostatok času, no čím skôr to urobíte, tým skôr budete mať pokoj. Nie je nič lepšie a jednoduchšie, ako sa o svoje nové letné gumy postarať pred zimou, kedy môžete naraziť na rôzne výpredajové ceny a tým pádom ušetríte množstvo financií.

Ak by ste sa nevedeli rozhodnúť, ktoré sú na trhu tie najlepšie, najspoľahlivejšie alebo najbezpečnejšie pozrite si testy pneumatík, ktoré vám určite poradia. Tie sú každý rok vykonávané renomovanou spoločnosťou ADAC, ktorá pomáha motoristom pri ich dôležitom rozhodovaní. Pneumatiky totiž nie sú len nevyhnutnosťou na to, aby ste mohli s vašim autom jazdiť, ale spĺňať musia aj rôzne kritériá a to najmä z pohľadu bezpečnosti a komfortu. Nenechávajte preto nič na náhodu a nechajte sa zasvätiť do sveta motorizmu tým najlepším spôsobom.

So značkou Matador budete viac než spokojný

Do pozornosti dávame letné pneumatiky Matador MP47 Hectorra 3, ktoré sú novou generáciou tohto svetoznámeho koncernu. Ide o gumy špeciálne vyrobené pre osobné automobily vyššej a luxusnej triedy vybavené tým najlepším čo trh ponúka. Vďaka prepojeniu najnovších technológií a moderného asymetrického dizajnu dezénu je zabezpečená nielen vysoká ovládateľnosť vozidla, ale aj bezpečné brzdenie. Platí to na suchom aj mokrom povrchu, pričom je u tejto generácie zlepšený aj kilometrový výkon a komfort z celej jazdy.

Pneumatika MP 47 Hectorra 3 je vybavená indikátorom opotrebovania dezénu, ktorý vodiča upozorní včas na to, že je potrebné pneumatiku prezuť a vymeniť za novú. Tento indikátor je umiestnený na viacerých miestach po obvode v drážke dezénu a jeho výška je 3 mmm. Vďaka tejto novinke si zachováte jazdu nielen bezpečnú, ale aj vysoko komfortnú. Okrem toho pneumatika disponuje aj inými silnými stránkami ako je napríklad zníženie hlučnosti, za čím stojí optimalizovaný dezén a vonkajšie rameno plášťa.

Vodiči, ktorí svoje auto obujú do tohto modelu majú aj nižšie riziko aquaplaningu za čo môže zvýšenie objemového prietoku vody v drážkach dezénu. Zaujímavosťou je aj zlepšenie prenosu záberových a brzdných síl, čo prináša kratšiu brzdnú dráhu a výbornú ovládateľnosť vozidla. Tento model od známej značky Matador je vhodný pre všetkých motoristov, ktorí chcú kvalitu za výbornú cenu, preto pri jeho kúpe neváhajte. Obutím modelu Hectorra 3 znížite aj opotrebovanie vášho dezénu a pneumatika vám vydrží dlhšie, ako by ste predpokladali.