Moderná zoznamka, overené princípy

0
1834

Miesto, kde sa spája moderné s tradičným, je zároveň šancou, ako zo seba dostať to najlepšie. Odmenou Vám bude dobrý pocit a jedinečná príležitosť spoznať partnera svojich snov.

Netradičná zoznamka Rytiersky súboj je tu pre všetkých, ktorí vyznávajú tradičné hodnoty a túžia sa zoznámiť s niekým podobne zmýšľajúcim.

Nevzdávajte sa

Základnou myšlienkou spomínaného webu je zbližovať, a to predovšetkým ľudí, ktorí sa nehanbia žiť morálne, čestne a vedia to aj ukázať, ak je treba. Muž, ktorý túži zabojovať o srdce vysnívanej ženy a dokázať jej, že gentlemani nevymreli, sa tu bude cítiť ako doma. Zároveň tu vzniká šanca pre všetky ušľachtilé dámy, ktoré pomaly strácali vieru „v rytierov“. Presvedčíte sa, že sú stále medzi nami, síce dômyselne zamaskovaní, no v srdciach čestní a smelí, presne takí, o akých sníva každá žena. Je čas sa prebudiť a uveriť v prežívanie svojich snov. Využite tento skvelý priestor na zoznámenie. Len tí, čo sa nevzdajú svojich ideálov a hodnôt, môžu raz nájsť lásku svojho života. Nie je predsa nič krajšie ako partnerstvo so spriaznenou dušou, s ktorou si rozumiete, milujete sa a podporujete.

Úcta k tradičným hodnotám

Páni súperiaci o priazeň ženy, ktorá im padne do oka, to je niečo, čo sa dnes už príliš nenosí. Ale nie všetko tradičné je aj zlé! Práve naopak. Možnosť vyvinúť aktivitu majú však i dámy, ktoré si vyberú toho správneho gavaliera na základe jeho inteligenčných či iných predností.

Pre všetkých, ktorým sa do súboja príliš nechce, je tu celkom prirodzená možnosť aspoň si zachatovať. Rytiersky súboj je dynamický, dravý, no zároveň si ctí mužskú galantnosť  a ženskú cnosť.

Nečakajte nič spiatočnícke a zastarané, na tradíciách a hodnotách predsa nie je nič smiešne, naivné či hlúpe.

Ak tomu veríte aj Vy, ste srdečne vítaný. Pripojte sa k ľuďom, ktorí vyznávajú podobné hodnoty a nemusíte už viac skrývať, kým skutočne ste. Pokiaľ je Vám navyše blízka história a umenie, prostredníctvom tejto zoznamky sa môžete stať tiež členom iných pútavých webov. Nech sa páči, vstúpte).

Foto: © [s2artstudio] / Dollar Photo Club