Oceľové haly v podaní spoločnosti FRISOMAT

0
1724

V súčasnej dobe sa montované haly používajú na rôzne účely, pričom široké uplatnenie nachádzajú predovšetkým v priemysle a výrobe. Veľmi často slúžia ako priemyselné budovy, dielne, recyklačné strediská a administratívne priestory. A dokonca v poľnohospodárskom segmente oceľové haly plní funkciu záhradníctva a skladov. Vaše možnosti sú v podstate neobmedzené. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme špecialistu, ktorý sa zaoberá už dlhé roky výrobou oceľových a montovaných hál.

Áno, reč je o svetovo preslávené spoločnosti FRISOMAT. Vzhľadom k tomu, že disponuje dlhoročnými skúsenosťami, svojim zákazníkom dokáže ponúknuť efektívne riešenie vysokej kvality. Oceľová konštrukcia je ľahko zmontovateľná, teda počas niekoľkých týždňov môžete priestory využívať.

Profesionálna spoločnosť FRISOMAT sa postará o celý proces, teda od výroby, cez dopravu, až po montáž. Zamestnáva kvalifikovaných technikov, ktorý do detailov poznajú celý proces montáže. A nemôže sa teda stať, že by vám spadla oceľová konštrukcia na hlavu, s trochou nadsadenia povedané.

A aká je cena za montované haly?

Montované a oceľové haly od FRISOMAT sa vyznačujú svojou ľahkosťou a multifunkčnosťou. Či už potrebujete zastrešenie pre poľnohospodárske vozidlá, sklad pre ovocie a zeleninu, jazdeckú arénu alebo dočasnú dielňu, haly vás rozhodne nesklamú. Nespornou výhodou je, že sa dajú postaviť aj na ťažko dostupných miestach.

Asi vás bude zaujímať predovšetkým cena za montované haly. No nie je možné stanoviť jeden univerzálny cenník, pretože cena sa líši v závislosti na požiadavkách zákazníka. A preto odporúčame kontaktovať výrobcu, ktorý vám poskytne cenovú kalkuláciu.

FRISOMAT má na svojom konte už viac ako 33 tisíc realizovaných montovaných hál vo viac ako 100 krajinách sveta. A vy sa môžete stať ďalším spokojným klientom.