Pre Vaše sebavedomie

0
1709

Úspech a napredovanie je v našich životoch veľmi dôležité. Niekto ide za kariérou, iný dáva prednosť spokojnosti svojej rodiny. Neustále by sme však na sebe mali pracovať v každom prípade.

Naša spokojnosť je teda závislá od toho, či dosahujeme veci, ktoré sú v našom hodnotovom rebríčku veľmi vysoko. Občasný pád je bežný, no netreba sa dať odradiť. Najmä v práci musíme tvrdo pracovať, aby sme dosiahli vytúžené méty. Ani ako žena však nemusíte mať výčitky, ak pre svoju prácu odkladáte zakladanie rodiny. Je samozrejme dôležité, aby ste našli správny kompromis, najmä ak si rodinu v budúcnosti prajete. Sú však aj ženy, ktoré po deťoch veľmi netúžia a radšej si užívajú vlastný život.

Aj v našej spoločnosti tak môžeme pozorovať, že niektoré z nás sú odhodlané urobiť všetko pre svoju prácu. Neraz je za tým aj snaha získať podobné uznanie ako majú muži. U nich je dosahovanie pracovných výsledkov akési ľahšie. Neznamená to však, že sa aj z Vás musí stať „chlap“, aby ste dosiahli svoje. Ženské zbrane sú na nezaplatenie, no aj svojím vlastným úsudkom, pracovitosťou a najmä sebavedomím dokážete omnoho viac.

Tu však neraz narážame na problém. Vybudovať si zdravé sebavedomie nie je ľahké. Častejšie tak trpíme jeho nedostatkom, no aby ste sa cítila sebavedomá, musíte si nájsť svoj vlastný spôsob. Niekoho posúva dopredu úspech, či uznanie kolegov. My však najčastejšie trpíme svojim (ne)dokonalým vzhľadom. V krajnom prípade Vám môže pomôcť aj operácia a prsné implantáty, no skúste to najskôr jednoduchšie. Začnite sa zdravo stravovať aj športovať, to Vám dodá energiu. Pracujte na plný výkon aj v zamestnaní, no a samozrejme si doprajte aj odmenu, napríklad koženú kabelku z fancy.sk.

 

FOTO: fancy.sk