Stávkujete cez internet? Ak nie, prichádzate oveľa!

0
2175
563000

Tipovanie cez internet ? Pred niekoľkými rokmi možno nonsens, no dnes realita. Kamenné pobočky tipéri navštevujú stále menej a menej, pretože väčšina z nich svoje stávky uzatvára prostredníctvom vlastného hráčskeho účtu. Objektívne treba povedať, že to prináša rôzne výhody. Nielenže vďaka pár kliknutiam ušetríte drahocenný čas, ale tiež je pre vás pripravené aj široké spektrum zaujímavých bonusov. Neveríte, presvedčte sa sami!

Stávkujte online s 0% manipulačným poplatkom. Kým na kamennej pobočke musíte zaplatiť manipulačný poplatok, prostredníctvom internetu sa týmto zbytočnostiam vyhnete. Napríklad pri stávkovaní online s Tipsportom pri podaní tiketu za 50€ ušetríte celých 5€. Možno si poviete, že je to maličkosť, ale skúste si vypočítať koľko peňazí ušetrí počas jedného roka. Ďalšou veľkou výhodou je aj vkladanie či prípadný výber peňazí zo svojho hráčskeho konta. V priebehu pár minút si dobijete konto ľubovoľnou sumou a opäť môžete tipovať. Spôsobov ako uskutočniť prevod financií z vášho osobného účtu na ten hráčsky je pomerne veľa.  Využiť môžete kreditné alebo debetné karty (VISA, MasterCard, Maestro, VISA Electron) i mnohé ďalšie varianty.

Bonusy i skvelé funkcie

Ak ste sa ešte nerozhodli či si založíte svoje stávkarské konto, nasledujúci fakt vás zaručene presvedčí. Každá stávková kancelária totiž má pre všetkých novoregistrovaných klientov pripravený atraktívny vstupný bonus. Pri dodržaní podmienok sa môžete tešiť na vstupný bonus v hodnote niekoľko stoviek eur až tisícok eur. Neustále tak sledujte nové akcie stávkových kancelárií a využite svoju šancu. Okrem bonusov a iných akcii si môžete nechať vyplatiť svoju výhru aj vtedy, keď na vašom tikete ešte zostáva odohrať istý počet zápas. Túto funkciu prináša Tipsport s názvom Cash out. Počas krátkej existencie už zachránila tiket nejednému tipujúcemu, ktorý tak veľké sklamanie vymenil za úsmev z peknej výhry. Samozrejme, Cash out nemožno využiť pri tipovaní na kamennej pobočke, dostupný je len pre tipovanie cez internet.

S live stávkami vyhrávate okamžite

Aj možnosť tipovania live stávok je nepochybne veľkým prínosom internetového stávkovania. Za pomerne atraktívne kurzy môžete vyskladať svoj live tiket z viacerých zaujímavých stávok. Samozrejme ani tu neplatíte žiadny manipulák a podané zápasy si môžete vychutnať v priamych prenosoch. Tipsport, Fortuna i Nike disponujú aj live prenosmi, ktorých číslo sa počas jedného roka môže vyšplhať aj na 20 000 prenosov. Každý deň na vás čakajú videá zo zápasov tých najpopulárnejších športov od futbalu cez tenis až po volejbal či dokonca baseball. Španielska Primera Division, talianska Seria A, hokejová KHL či kanadsko-americké súťaže NHL a NBA, všetko nájde na svojom hráčskom konte. Aby toho nebolo málo, každá zo spomínaných stávkových kancelárii má aj vlastnú mobilnú aplikáciu. Na to aby ste mohli podať plnohodnotný tiket tak potrebujete už len nájsť schopného poskytovateľa internetu. Tipovanie je tak dnes ešte jednoduchšie. Stačí mať kvalitný smartfón, akékoľvek pripojenie na internet a ste v hre.

 

FOTO:  © vectorfusionart / Dollar Photo Club