Užite si medové týždne

0
1388

Ide jar, no s teplým počasím kedy všetko začína opäť pučať sa stále viac prebúdzajú aj naše city. Lásku je tak cítiť všade vo vzduchu a aj my ľudia jej podľahneme častejšie, ako počas upršanej jesene.

Sezóny svadieb tak dnes už nepoznajú veľa hraníc, a ak chcete môžete sa pokojne zosobášiť aj na Štedrý deň, či Nový rok. Oveľa viac sú však preferované práve tieto jarné mesiace alebo leto, či skorá jeseň. Najväčším motívom je najmä stále, a tiež pekné slnečné počasie aj príjemné teploty.

Už aj u nás však k plánovaniu svadby patria aj samotné medové týždne. Pre naše podmienky síce ide skôr len o pár dní, prípadne týždeň, no aj tak si tento čas chceme užiť romanticky vo dvojici. Nie každý chce čakať na leto a stráviť tento čas pri mori, no pokojne môžete využiť aj pekné jarné počasie u nás a navštíviť naše hory. Svoj čas tu nemusíte tráviť len turistikou, či iným aktívnym oddychom. Iste oceníte aj spoločný wellness v hoteli Štiavnica. Rezervácie, ako aj galériu izieb a hotela nájdete na salamandra.sk. Pekné spomienky a romantický pobyt môžete mať predsa aj z krás nášho Slovenska. Prečo potom cestovať tisícky kilometrov za exotikou, kde naviac miniete aj oveľa viac svojich úspor?

Aj na začiatok predsa potrebujete hotovosť, preto ju neobetujte bezhlavo len preto, že chcete ísť k moru. Pre nové bývanie Vás bude tešiť oveľa dlhšie.

Nech sa už rozhodnete cestovať kamkoľvek, vo Vašom kufri zaručene nebude chýbať ani pekné spodné prádlo. Chcete si predsa užívať jeden druhého, a tak nové kúsky nájdete aj na sexy-pradlo.sk.