Vyskúšaj niečo nové a daj si zelené okná!

0
3030

Aj vy radi experimentujete? Nebavia vás nudné veci, milujete bláznivé dobrodružstvá a radi sa odviažete všade, kde sa to len dá? Výborne! Predpokladáme, že vaša domácnosť bude podobná, čiže to nebude žiadna nuda, ale naopak – originál. Čo tak siahnuť po zelených oknách, ktoré spravia vašu domácnosť ešte výnimočnejšiu a nádherne doplnia váš interiér? Ide v podstate o nezvyčajnú farbu, čo sa týka okien, no postupom času stále viac a viac ľudí uprednostňuje farebné okná, ktoré nádherne dokombinujú s bytovými doplnkami, farbou fasády a samotného interiéru.

Už dávno neplatí pravidlo, že okná by mali byť len biele, ale práve naopak! Sme v dobe, kedy je dovolené snáď všetko, pričom výnimkou nie sú ani tie najbláznivejšie farby, tvary či štýly okien. Poďme si v krátkosti povedať, s čím je možné zelená okná dokombinovať a prečo uprednostniť práve takúto farbu.

Zabudnite na klasiku a vsaďte na originalitu!

Pýtate sa, ako dokombinovať zelené okná s ostatnými doplnkami? Zelená je výrazná, no zároveň veľmi príjemná a upokojujúca farba, ktorá nádherne vyznie spolu s béžovou, klasickou bielou, ale i bledomodrou či žltou. Nejde teda o nič nezvyčajné, ale práve naopak.

Farebné okná sú akýmsi nadčasovým prvkom, keďže už okná ako také sú nádherným doplnkom, ktorý zaujme na prvý pohľad. Čo sa týka materiálu, na výber máte z hliníku alebo plastu, pričom prvá možnosť je omnoho kvalitnejšia, no aj nákladnejšia. Taktiež netreba zabúdať na použité presklenie, profilové systémy či bezpečnostné prvky, ktoré sú mimoriadne dôležité! Dajte aj vy prednosť bláznivým, no štýlovým oknám, ktoré vám každý deň vyčaria úsmev na tvári. Zabudnite na klasické farby či tvary okien, ktoré boli moderné kedysi – vsaďte na originalitu a ukážte ostatným, ako krásne môžu vyznieť zelené okná.