Zväčšenie penisu – mýtus či skutočnosť?

0
2820

Otázka veľkosti penisu je citlivou témou pre každého muža. Každý svoje rozmery pozná dôkladne do posledného milimetra. A aby to nebola nuda, jedni majú prirodzenie väčšie a druhí menšie. Aj to je dôvod, prečo veľa mužov hľadá odpoveď na otázku ako zväčšiť penis – súťaživosť a mužská ješitnosť. Ale aká je teda pravda? Dá sa penis skutočne zväčšiť, alebo je to iba pasca na mužov, ktorí sú ochotní minúť stovky eur za zbytočné liečby či tabletky?

Pravda o tabletkách

Ak ste boli aspoň raz na „zakázaných stránkach“ pre mužov, určite ste narazili aj na neprehliadnuteľnú reklamu, ktorá vám sľubuje, že už za dva týždne užívania tabletiek sa vám zväčší penis minimálne o 8 cm. Veriť takejto reklame? Rozhodne nie, pretože nie je ani fyzicky možné, aby vám za dva týždne narástla ktorákoľvek časť o toľko centimetrov za tak krátky čas. Takže rozhodne tieto reklamy ignorujte, ak nechcete zaplatiť za obyčajné cukríky desiatky eur.

Je cvičenie či operácia účinná?

Rozhodli ste sa pre predĺženie penisu cvičením? Mali by ste vedieť, že ak nebudete vykonávať správne úkony, hrozí vám poškodenie väziva. Navyše by ste museli cvičiť pravidelne a hlavne správne viac ako polroka. Na rôzne závažia radšej zabudnite, tie sú pre vás zbytočným rizikom. A ako je to s operáciou? Operácia je veľmi bolestivý zákrok, ktorý však nemusí vždy skončiť úspechom. Síce budete mať väčší penis, no po operácií môže dôjsť k erektilnej dysfunkcii.

Predlžovače penisu

Predlžovače alebo aj extendre penisu rastú stále na popularite. Prečo? Pretože majú výsledky. Jedným z najúčinnejších je obľúbený Phallosan. Aké sú jeho výsledky? Štúdia ukázala, že po pol roku používania Phallosanu 5x týždenne sa skupine 36 mužov zväčšil penis priemerne o 3,6 cm v pokoji a počas erekcie o 2,9 cm. Zdá sa vám, že polroka je veľmi dlho? Áno, je, ale to je dôkaz toho, že žiadne zázraky neexistujú, ak chcete mať väčší penis, pripravte sa na to, že to bude stáť trochu úsilia. Zvládnete to?

 

FOTO: © dmitrimaruta/ Dollar Photo Club