5 signálov, že vás požiada o ruku

0
3951

Snáď každá žena vo vzťahu túži po tom romantickom okamihu, kedy sa nás partner konečne spýta to, na čo chce tak veľmi odpovedať: „Áno!“. Niekedy bohužiaľ chlapom trvá celú večnosť, než sa konečne vyjadria. Existuje však 5 signálov, ktoré vám napovedia, že sa tento krásny okamih už naozaj blíži.

Composite image of fingers crossed like a couple

Miznú vám prstene

Pokiaľ ste prišli na to, že vám jeden z vašich obľúbených prstienkov chýba, môže to byť jasným signálom toho, že váš partner sa chystá pred vás pokľaknúť s tou magickou otázkou. Veľkosť prsteňu je jedna z vecí, ktorú rozhodne pri výbere potrebuje vedieť. Niektorí si zo srandy skúsia váš prsteň a zapamätajú si, na ktorom prste im sedel najlepšie, pokiaľ ho samozrejme dokázal na prst dostať.

Poďme spolu nakupovať

Že ste takú vetu od neho ešte nepočuli? Pokiaľ ju náhodou vysloví a prípadne vás nenápadne zatiahne do klenotníctva, určite buďte na pozore. Zaručene totiž dúfa, že mu aspoň trochu uľahčite výber.

Tajnostkár

Možno by ste sa divili, koľko zákazníkov preferuje nakupovanie cez telefón. E-mail by vraj priateľka našla a je jednoduchšie zavolať priamo do klenotníctva a tak objednať prstienok.

Upratuje

Možno má veľa z vás šťastie a váš partner doma varí, perie, žehlí, upratuje. No muži sú väčšinou na tieto veci leniví a radšej si zapnú televíziu, len nech nemusia upratovať. Pokiaľ váš leňoch začne doma z ničoho nič pomáhať alebo dokonca uprace sám od seba, snaží sa vás presvedčiť, že raz bude z neho dobrý manžel.

Plánovač

Vždy sa z vášho diára smial a teraz si chce byť zrazu istý, že na schôdzku príde podľa dohody? Toto je jeden zo znakov, že sa „to“ už za chvíľu stane. Pokiaľ odmieta zmeniť čas alebo miesto vašej schôdzky, možno už naplánoval skutočne osudové rande.

Obrázky: Boggy + WavebreakMediaMicro / Dollar Photo Club