Poznáte dopytovacie portály?

0
2046

Už ste možno o nich počuli, niektorí ste ich už aj vyskúšali a dokonca zopár z Vás ich určite aj pravidelne využíva! Reč je o dopytoch, ktoré sú čoraz populárnejšie a to hneď z viacerých dôvodov. Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre dopyt aj Vy a prečo sú dopyty také výhodné sa dozviete v našom článku.

Dopyt – nič Vám to nehovorí?

Ako sme už v úvode spomenuli, dopyt využíva ešte stále málo ľudí. Pritom je tak jednoduché napísať všetky Vaše požiadavky a následne si nechať zasielať ponuky do mailovej schránky! Každý dobrý dopyt by mal obsahovať vyšpecifikované požiadavky na dodávateľa a na samotný predmet dopytu – výrobok či službu.

Dopyt predovšetkým slúži Vám – dopytujúcim. Šetrí Vám čas, ale aj peniaze. Je tak skvelým pomocníkom, ktorého oceníte najmä ak nechcete strácať čas hľadaním rôznych dodávateľov či už prostredníctvom internetu alebo katalógu, respektíve chcete ušetriť peniaze a to tak, že si vyberiete tú najlacnejšiu ponuku od dodávateľov na dopytovacom portáli.

Všetky dopyty spĺňajú základnú štruktúru – obsahujú základné informácie o Vás, ako o dopytujúcom, ktorý má záujem o vykonanie dopytu dodávateľom a taktiež o samotnom dopyte. Ten sa snažte čo najlepšie popísať, aby bol pochopiteľnejší pre samotných dodávateľov. Okrem obšírneho popisu by mal obsahovať aj približnú či orientačnú cenu, ktorú ste ochotný zaplatiť. Dopyty bez ceny sú veľmi tajuplné a nie každého oslovia.

Platiť či neplatiť?

Ako iste tušíte, pridanie dopytu nie je vždy bezplatnou záležitosťou. Na portáli Dopytovat.sk Vás však čaká bezplatné pridanie dopytu. Za dopyt tak neplatíte absolútne nič, pričom portál je veľmi frekventovaný a Vy sa tak môžete tešiť na nové ponuky. Dopyt a ponuka má na Dopytovat.sk skutočne veľmi dobré podmienky a my pevne veríme, že z času na čas využijete dopyty aj Vy – či už na vlastné zadanie alebo odoslanie ponuky.

 

Photo by jesadaphorn / freedigitalphotos.net

ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNečakajte na leto
Ďalší článokVyberáme autochladničku