S operatívnym lízingom na auto ušetríte

0
2355

Operatívny lízing by sa dal charakterizovať ako obdoba klasického lízingu. No rozdiel je v tom, že po skončení zmluvy u operatívneho leasingu zostáva vozidlo v majetku lízingovej spoločnosti. Výhodou je, že u vozového parku sa nemusíte takmer o nič starať, pretože všetky starosti spojené s automobilmi má na svojich pleciach leasingová spoločnosť.

V tomto špecifickom segmente pôsobí spoločnosť menom HERTZ Lease, ktorá sa na poskytovanie operatívneho lízingu špecializuje už niekoľko rokov. Zaisťuje správu vozového parku významným spoločnostiam, ktoré si potrpia na vysokej kvalite služieb. Zázemie nadnárodnej firmy a dlhoročné skúsenosti vám garantujú stabilitu a spoľahlivosť služby.

Čo je operatívny lízing?

Operatívny lízing je vo svojej podstate dlhodobý prenájom vozidla, pričom poskytovateľ má na starosti rôzne činnosti – servisné náklady vrátane pneuservisu, zaplatenie zákonného a havarijného poistenia, uhradenie cestnéj dane a diaľničných poplatkov či zaistenie nepretržitej asistenčnej služby. Nespornou výhodou, ktorou sa operatívny lízing dostáva do popredia, je finančná nenáročnosť.

Investícia do vozového parku v hotovosti by bola aj pre veľkú korporáciu pomerne nákladnou záležitosťou, a preto sa veľa firiem obracia na čoraz obľúbenejší operatívny lízing. Vybrať si môžete rôznu dobu trvania, napríklad iba 12 mesiacov. A po uplynutí zmluvy môžete požiadať o ďalší operatívny lízing a nové vozidlá.

Znížite prevádzkové náklady, nemusíte platiť akontáciu a máte fixné mesačné náklady na vozový park. Znížite tiež administratívu, ušetríte čas a dostane sa vám profesionálne zázemie. Spoločnosť HERTZ Lease má v tejto oblasti neuveriteľné skúsenosti, teda vás nesklame. Vypočítajte si cez internetovú kalkulačku, na koľko vás taký leasing vyjde.

Autorské právo: teamarbeit / 123RF Reklamní fotografie