Umývacie stroje šetria prácu upratovacej čate

0
2180

V súčasnej dobe sa bez upratovacieho tímu nezaobíde žiadna spoločnosť, či už menšieho či väčšieho charakteru. Vizitkou každého podniku je čistota a poriadok, a preto by ste nemali nechávať prach sadať na nábytok a špinu na podlahy. Nemusíte podpisovať spoluprácu s externou upratovacou firmou, pretože si môžete najať vlastných pracovníkov. A ak im ako bonus zaobstaráte umývacie stroje, upratovanie všetkých priestorov vo firme bude rýchlejšie a efektívnejšie. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme, aká upratovacia technika existuje.

K popredným výrobcom špičkovej čistiacej a upratovacej techniky patrí spoločnosť TENNANT, ktorá má výrobné podniky v USA, Holandsku, Veľkej Británii, Číne a Brazílii. Spoločnosť disponuje rozsiahlou sieťou obchodných partnerov, a to v celkom 66 krajinách sveta. A distribútorom tejto významnej značky je na slovenskom trhu spoločnosť TCS Slovenská republika s.r.o., ktorá ponúka umývacie stroje s chodiacou a sediacou obsluhou.

Umývacie stroje s chodiacou obsluhout2-19

Prvou možnosťou sú umývacie stroje s chodiacou obsluhou, ktoré nachádzajú uplatnenie predovšetkým v menších a stredne veľkých priestoroch. Nespornou výhodou je, že takéto stroje uspokoja aj vysoké nároky upratovacieho personálu. Rozhodujúcimi faktormi sú u umývacích strojov predovšetkým šírka umývacieho zariadenia a veľkosť nádržiek. A v neposlednom rade sa budete zameriavať na pohon, ktorý je u tohto prevedenia batériový či elektrický.

Umývacie stroje sa sediaci obsluhou

No vo veľkých výrobných halách a vo veľkých priestoroch sa hodí predovšetkým umývacie stroje so sediacou obsluhou. Profesionálny pomocníci pri upratovaniu ponúkajú batériový pohon, prípadne pohon na LPG a diesel. Jednotlivé modely sa líšia nielen cenou, ale aj funkciami.

Obráťte sa na špecialistu, ktorý má v oblasti upratovacej techniky dlhoročné skúsenosti. A potešte upratovaciu čatu profesionálnymi pomocníkmi.