Vstavané skrine sú IN už aj v kuchyniach

0
2382

Každá gazdinka určite sníva o dokonalom priestore kuchyne, ktorý jej vytvorí len tie najlepšie podmienky na varenie. Vrátane samotnej pracovnej plochy sú nevyhnutné aj bohaté úložné priestory, ktoré zvládnu uskladniť všetky riady, elektrospotrebiče a najmä potraviny. V súčasných interiéroch totiž už zväčša nenachádzame žiadne špajze, a preto ich musí kuchyňa plnohodnotne nahradiť. A to napríklad vstavanými skriňami.

Veľkokapacitné a prehľadné skladisko v kuchyni v podaní vstavaných skríň

Kuchyňa by sa mala podľa základných pravidiel interiérového dizajnu rozčleniť na zóny. Medzi ne patrí aj zóna na skladovanie, ktorá stojí na samom kraji kuchyne. Dnes je veľmi populárne, ak ju tvoria súvislé vstavané skrine siahajúce od podlahy až po strop, v ktorých dokážete uskladniť všetky zásoby potravín a kuchynské náčinie. Tieto skrine sa môžu spojiť s chladničkou, a tak v kuchyni vytvoriť veľkokapacitný centrálny sklad. A v ňom nájde každá gazdinka úplne všetko, čo pre svoju prácu potrebuje.

Veľmi dôležité je aj udržiavanie poriadku a prehľadu v uskladnených veciach. Aj preto vstavané skrine od Mojaskrina.sk prinášajú možnosť umiestnenia rozličných praktických triedičov. Vďaka nim bude mať v skrini každá jedna vec  svoje stabilné miesto, na ktorom ju vždy zaručene nájdete.

Ideálna kuchyňa pre malé byty

Riešenia vstavaných skríň na mieru sú ideálne aj pre naozaj maličké byty, kde z priestorových dôvodov nie je možné vytvoriť veľkú kuchyňu. V skrini tak nájdete nielen samotné odkladacie priestory, ale aj potrebné spotrebiče či dokonca pracovnú dosku. V prípade nečakanej návštevy stačí navyše len na skrini zatvoriť dvere a máte na pohľad upratané.

Vstavané skrine v mnohých odtieňoch či dokonca s fototapetami

Vstavanú skriňu do kuchyne si môžete nechať vyrobiť spolu s kuchynským ostrovčekom alebo ju doladiť k vašej aktuálnej kuchynskej linke. Je totiž možné vybrať si z veľkého množstva farebných odtieňov či dokonca na posuvné dvere nechať aplikovať atraktívne fototapety.