Ako povedať partnerke, že chcete v posteli experimentovať

0
1685

Povedať priateľke, že sex s ňou vás nudí, nie je práve najlepšie rozhodnutie. Zrejme je to najhoršie rozhodnutie, aké môžete vo vzťahu urobiť. A to hneď z niekoľkých dôvodov – priateľke sa začnú v hlavne roztáčať všetky možné kolá, zjavia sa jej všetky možné dôvody, prečo vás sex s ňou nebaví – podvádzate ju, nie je v posteli dobrá, už ju nemáte radi, ste gay a zrazu jej to všetko zaklapne do seba ako skladačka puzzle. Týmto spôsobom toho veľa nevyriešite. Existujú však iné spôsoby, ako jej to dať najavo.

Naznačujte

Skúste ísť na to ženskou taktikou – naznačujete jej. Ženy to vždy na vás skúšajú rôznymi náznakmi, na ktorých sa bavia, ako im nerozumiete. Skúste to aj vy, samozrejme, že môžete začať od slovných dvojzmyslov, až po otvorené narážky na to, že by ste s ňou chceli skúsiť niečo nové alebo jej môžete obstarať erotické darčeky, ktoré jej to nežným, jemným spôsobom povedia – poďme skúsiť niečo nové.

Pozrite si spolu porno

Ďalším spôsobom, ako priateľke niečo navrhnúť, je pozeranie porna. Najprv si nájdite také, kde robia to, čo by ste so svojou nežnou polovičkou chceli skúsiť, a potom si ho spoločne pozrite. Ak priateľka sama nenavrhne, že by to chcela s vami vyskúšať, tak sa jej „nenápadne“ spýtajte vy, či by na niečo takéto nemala chuť. A potom už len tá nekonečná sekunda, počas ktorej budete čakať na odpoveď a dúfať, že bude kladná.

Choďte rovno na vec

Ďalšou z možností je nájsť zaujímavé vibrátory či iné hračky, ktoré by ste s priateľkou chceli v posteli skúsiť a oživiť si nimi sexuálny život. Vytiahnite ich počas toho najlepšieho ako zlatý klinec predstavenia kúzelníka. A je už len na vašej priateľke, ako zareaguje. Či bude protestovať, alebo sa nechá unášať týmto smerom. Je však dosť možné, že sa nechá unášať, pretože ľudský mozog rozmýšľa úplne ináč, keď je vzrušený.

 

FOTO: © pictureholic/ Dollar Photo Club