Internet do mobilu

0
2344

Žijeme v dobe, kedy si už len veľmi ťažko dokážeme predstaviť, že by sme fungovali bez internetu. Pre niekoho je zdrojom obživy, niekto vyhľadáva či šíri informácie, niekto ho využíva na zábavu, alebo pokojne aj všetko dohromady.

Veľmi praktickým riešením sa stal mobilný internet v našich smartfónoch, ktorý nám prístup na siete ešte viac uľahčuje.

S mobilným internetom od 4ky môžete disponovať pripojením na internet so super rýchlou rýchlosťou a neobmedzeným prístupom. Môžete byť online prakticky kedykoľvek a kdekoľvek a nemusíte sa obťažovať tým, že budete niekde vyhľadávať dostupné wifi siete. Online môžete byť pokojne aj v pohodlí domova.

Mobilný operátor 4ka ponúka najmodernejšiu 4G LTE sieť, s ktorou si môžete užívať dátové balíky bez viazanosti či poplatku za zmenu. Ak balík prečerpete, pokojne si môžete kúpiť ďalší za rovnako výhodnú cenu. Môžete si tiež aktivovať automatickú obnovu a váš balík sa tak sám obnoví po potrebnej chvíli. Vy tak nezostanete bez dátového pripojenia ani sekundu.

Smartfón s pripojením na internet je ten správny nástroj, ktorý vám pomôže pri organizácii pracovného času, najmä v prípade, že vykonávate prácu, ktorá si vyžaduje byť neustále, alebo väčšinu času online. Pri výkone práce si dokážete s využitím mobilných dát a s nimi súvisiacich aplikácii vašu prácu výrazne uľahčiť. Môžete využiť mobilnú kanceláriu, ktorá v sebe spája aplikácie ako Inbox, Evernote, Excel, Word, Powerpoint či Dropbox. Mobilná kancelária dokonca ponúka aj aplikáciu s názvom Headspace, ktorá tak celkom nesúvisí so samotným výkonom práce, ale poslúži práve vo chvíli, keď je jej už priveľa. Táto aplikácia pomáha sústrediť sa a upokojiť sa. Spočíva v cvičeniach, ktoré sprevádza príjemný hlas.

S využitím dátových balíkov od mobilného operátora 4ka si tak pokojne túto mobilnú kanceláriu môžete zaobstarať a uľahčiť si tak svoju každodennú prácu.